Thursday, 7 November 2013

[HM:256918] Ş ARAYANLAR, GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN.


İŞ ARAYANLAR, GELİRİNİ ARTIRMAK İSTEYENLER HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN.

HASAN GÖKTAŞ (0 541 466 2890) ERSAĞ Üyelik için Sponsor No: 639468

 

 

 ÜYELİK FORMU

 

Öncelikle neden  Ersağ Bitkisel ürünlerini tercih etmemiz gerektiğini izah etmek istiyorum.

 

·               Ersağ yerli firmadır: Böylelikle paranız ülkemizde kalmış, üstüne sağlıklı ürünler kullanmış olursunuz. Diğer bazı firmalar, kesinlikle iddia ettikleri gibi zararsız olmayıp, hem çeşitli hastalıklara sebep olarak ülkemizi sağlık masrafına sokmakta, hem de paramızın yabancılara gitmesine neden olmaktadır.

 

·               Ersağ üretici firmadır: Bu yüzden, ürünleri çok daha ucuzdur. Ayrıca sponsorluk sisteminde yüksek kazanç sağlamasının nedeni de budur.

 

·               Ersağ ürünlerinde kullanılan maddeler organik olup, doğa  ve insan sağlığına zarar vermez.

 

·               Ersağ temizlik ürünlerinde organik sertifikasıyla Türkiye’de ilklerden olmuştur.

 

·               Ersağ; fosfat yoktur, ISO 9001:2008 ve helal ürün sertifikaları gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

 

·               Ersağ ürünlerinin hiçbirinde fosfat yoktur. Çamaşır, bulaşık ve tül perde tozlarında fosfat kullanmayarak yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

 

·               Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

 

·               Ersağ şirketi çalışanlarıyla, müşterileriyle, üyeleriyle ve sponsorlarıyla bir ailedir.

 

·               Ersağ yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakma adına bilinçli çevre gönüllüleri oluşturmuştur.

 

·               Ersağ ülkemiz ve insanlarımız için sağlıklı toplum oluşturmayı kendisine görev edinmiş, insan ve çevre sağlığı için dil, din, ırk, ulus ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Ersağ ürünlerini kullanarak ülke ekonomimize ve aile ekonominize de büyük katkıda bulunacaksınız. Nasıl mı ?

 

·               Ersağ ürünleri konsantre olduğu için az miktarda ürünle çok daha iyi sonuç alırsınız. Böylelikle ödediğiniz paranın karşılığını çok daha fazla almış olursunuz…

 

·               Ersağ ürünleri bitkisel olduğundan sizleri kimyasal ürünlerin sebep olduğu hastalıklardan korur. Tabiri yerindeyse, “eski toprağın” yaptığı temizlik gibi hiçbir kimyasala bulaşmadan temizlik yapmış, sağlıklı yaşamış olursunuz. Böylelikle ülkemiz de kimyasalların neden olacağı gereksiz sağlık harcamalarından kurtulmuş olur.  

 

·               Daha önce de anlattığımız gibi, Ersağ %100 yerli bir şirkettir. Ersağ’ dan alışveriş yaparak, zararsız olduklarını iddia eden ve maalesef ülkemizde çok yaygın olan bazı yabancı firmalara “dur” demiş, onların pazar payını azaltmış olursunuz. Yani, temizlik için harcadığımız para ülkemizde kalmış olur…

 

 

ERSAĞ  Network Marketing sistem Neden  daha çok kazandırıyor .

 

 

     Dünya ekonomistlerince ”Geleceğin işi” olarak öngörülen ve son on yıldaki gelişimi ile Network Marketıng bir iş fikrinden çok kendi işini kurmaya sermayesi olmayan insanların, risk almadan kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir ”Çözüm Yolu”dur. Araştırmalarda son on yıldaki zenginlerin %20 sinin bu alanda çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece şirket temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca dolara mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır. 

 

 

    Ersağ Network Marketing sisteminin kazandırdıklarına izah edecek olursak;     

 

     Kariyerler birbirini takip eden 2 ay toplam cirosuna göre yapılır ve ulaşılan kariyerden düşülmez. Sonsuz alt katmanlardaki üyelerinizin ciroları da sizin ekip cironuza yansır. Sonsuz derinlikten ara kazanç modeline göre prim kazanırsınız. Sınırsız üye (distribütör) kaydetme hakkına sahipsiniz. Ersağ ile hayatınızı değiştirebilirsiniz. Binlerce ersağ üyesi gibi sizler de hayallerinize kavuşabilirsiniz.

 

 

Şirketimiz Satış Yaparak Para Kazanmak İsteyen Üyelerini Destekler§  %25 perakende satış kârı + %33 e varan peşin indirimler

§  Her 100 TL. siparişiniz için 1 adet satılabilir ürün hediyesi

§  Her 150 TL Siparişiniz için 3 adet satılabilir ürün hediyesi.

§  Ürün eğitimleri

§  Tatiller, promosyonlar ve çekilişler.

 

İlk 100TL. siparişinizden %25 kazanırsınız

 

Sonraki siparişlerinizden ise kariyerlerinize göre;

 

%25 kâr + %10 peşin indirim

%25 kâr + %15 peşin indirim

%25 kâr + %21 peşin indirim

%25 kâr + %27 peşin indirim

%25 kâr + %33 peşin indirim kazanırsınız.

 

 

Yani;

 

%33 lük kariyere gelen bir üye 187,50 TL. Müşteri satış fiyatı olan siparişini,

üye alış fiyatı olan 150 TL. ye alırken tekrar %33 kariyer indiriminden de yararlanır ve

100,50 TL. öder.  Böylece; 87,00 TL. kazanç elde eder.

 

Her 150,00 TL. sipariş için şirketten  satış fiyatı  ortalama 76,00TL. değerinde 3 ürün hediye gelir. 87,00 TL. + 76,00 TL. = 163,00 TL. kazanır.  

 

Yani ; 263,50 liralık ürün karşılığında 100,50 lira öder ve  Tek alışverişten 163,00 tl kazanç elde etmiş olur. Bir başka deyişle tasarruf etmiş olur.

 

 

 

Bütün fiyatlara KDV dahildir.

 

 

 

Kazançlı Marketing Planımız Ekip Kurmak İsteyenleri Destekler·         Diğer network marketing şirketlerinden daha fazla performans primi (ara kazanç) öder. %33

·         Kariyer farkı aralıkları %3 , %4 değil,  %6 dır.

·         % 33 seviyesine gelen, liderleriniz sizden koparılmaz ve onların toplam ekip cirolarından, kariyer seviyenize göre, %6 ile %9 prim kazanırsınız. (sonsuz derinlik.)

·         Sadece ilk sıranızdaki liderlerden değil, ikinci nesil ve üçüncü nesil liderlerinizden, 3 derinliğe kadar liderlik primi alırsınız.

·         Şirketimizin vereceği seminerler, tanıtımlar ve tatil organizasyonları ile ekiplerinizin büyümesine yardımcı olunur.

·         KDV dahil üye alış fiyatı üzerinden prim alırsınız.

 


Şirketimiz ERSAĞ Ltd. Şti. ve Birlikte Çalışacağınız Biz Sponsorlarınız Sizin Kazanmanız için Gereken Desteği Vermektedir.

 

 

 

    Ersağ sizlere sıfır sermaye ve sıfır risk ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor. Özgür çalışma saatleri ile ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracaksınız..

 

    Ersağ ile 4 koldan kazanç sağlarsınız. Bütün üyeler hakların tamamından yararlanabilir.

 

 

1-      Ekip cironuzdan aylık kazanacağınız prim.

 

2-      Liderlik primleri.

 

3-      Perakende satış kârı.

 

4-      Promosyonlar, çekilişler, hediyeler.

 

 

    Ayrıca bu işi yapma sebepleriniz;·         Ücretsiz üye olarak evinizin ihtiyaçlarını indirimli almış olursunuz.

·         Yabancı doğrudan satış şirketlerine pazar olmuş ülkemizde %100 yerli sermayeli şirketimizin dünyaya açılmasında katkınız olur.

·         Çevre dostu ürünlerimizi kullanarak ve tavsiye ederek GERÇEK ÇEVRE DOSTU olursunuz. Kimyasallardan hem doğayı hem sağlığınızı kurtarmış olursunuz.

·         Çoğu doğrudan satış şirketinde olduğu gibi ürünler PAHALI değil, konsantre ürünlerimiz EKONOMİK olduğu için temizlik ürünlerine fazla para ödememiş olursunuz.

·         Her ay ürün almıyorsunuz diye üyeliğiniz iptal olmaz, ekibiniz elinizden alınmaz.

·         Farklı şehre taşındığınızda ekibiniz halen size bağlı olur ve ekip kurmak için il sınırlaması yoktur.

·         Ürünlerimizin yurtdışına çıkış izinleri olduğu için Almanya, Suriye, Kıbrıs … vs… ülkelere ürün gönderimi yapılabilir.

·         Ekibiniz satış yapmasa da, sadece kendi ihtiyaçlarını alsalar da prim kazanırsınız.

·         İster ürün alımı isterse yeni üye kayıtları ile aktivasyonunuzu yapabilirsiniz.

·         Günlük hayatta çok tüketilen ve mecburi ihtiyaç olduğu için zaten bütçe ayırdığımız ürünler ve dolayısıyla ekibinizin tamamı kullanıcı olacaktır.


ERSAĞ  SPONSOR NO: 639468


Hayırlı Günler

--

Hayırlı Günler

Hasan Göktaş

--
--
We are also on Face Book, Click on Like to jois us
FB Page: https://www.facebook.com/pages/Hyderabad-Masti/335077553211328
FB Group: https://www.facebook.com/groups/hydmasti/
 
https://groups.google.com/d/msg/hyd-masti/GO9LYiFoudM/TKqvCCq2EbMJ
 
---
You received this message because you are subscribed to the Google Groups "Hyderabad Masti" group.
To unsubscribe from this group and stop receiving emails from it, send an email to hyd-masti+unsubscribe@googlegroups.com.
For more options, visit https://groups.google.com/groups/opt_out.

No comments:

Post a Comment